21.03.2023 Kolekce školního oblečení určená speciálně pro naši školu

Krásný den všem,  máme pro Vás jedno skvělé překvapení! 

Ve spolupráci se společností Schools United  jsme pro Vás připravili návrh nové školní kolekce oblečení. Máte tak jedinečnou možnost pořídit si stylové a slušivé oblečení a doplňky s motivem naší školy.

O tom, jak konkrétně bude tato školní kolekce oblečení finálně vypadat rozhodnete právě Vy!

Hlasujte od 22. 3. 2023 do 28.3.2023 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky.

Hlasovat můžete na: https://schoolsunited.cz/hlasovani/4bb42fd4

Jak vlastní kolekce vypadá, a co si můžete pořídat, mrkni na https://www.kraloveskoly.cz/jihocesky-kraj/

Těšíme na Tvůj hlas! 

 

27. 03. 2023 Březen, měsíc knihy v 1. B

I když prvňáčci ješte neumí všechna písmenka, postupně se z nich stávají zdatní čtenáři! Od září udělali velký pokrok a lecos už zvládnou. Děti si vyzkoušely vyprávět pohádky podle obrázkové osnovy, přečíst úryvek ze své oblíbené knihy nebo pomocí Beebotů hledaly pohádkové dvojice. Přestože nám Měsíc knihy pomalu končí, my budeme číst vesele dál!

24. 03. 2023 Masterchef cukroví

Díky soutěži Masterchef provoněla celá škola lineckým cukrovím a perníčky s jarními a velikonočními motivy. Vše krásně vypadalo a báječně chutnalo.

24.3.2023 Matematický klokan

Minulý pátek se na naší škole uskutečnila soutěž "Matematický klokan", která probíhá každoročně pod záštitou Jednoty českých matematiků a fyziků a UP v Olomouci.  Žáci soutěžili ve 4 kategoriích. Ve všech kategoriích řešili žáci soubor testových úloh ve stanoveném čase, přičemž měli na výběr jednu z pěti nabízených možností řešení. 

08. 03. 2023 Pyžamový den ve 3. A

Pokud jste dnes ve škole potkali někoho v pyžamu, tak se Vám to nezdálo.😉 Společným jmenovatelem dnešních vyučovacích hodin bylo téma spánek - snění. Třeťáci si procvičili paměť, díky správným výpočtům si složili obrázek. S vílou Měsíčnicí si také ověřili, zda dokážou správně pochopit přečtený text. Na závěr si někteří zatančili a ještě všichni vyrobili přáníčka k dnešnímu MDŽ.🌼

Subscribe to