Školní rok 2022/2023

Období školního vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno v úterý 31. ledna 2023. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 30. června 2023.

Podzimní prázdniny: středa 26. října a čtvrtek 27. října 2022.

Vánoční prázdniny:  pátek 23. prosince 2022pondělí 2. ledna 2023. Vyučování začne v úterý 3. ledna 2023.

Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 3. února 2023

Jarní prázdniny: pondělí 20. února 2023neděle 26. února 2023

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 6. dubna 2023

Hlavní prázdniny: sobota 1. července 2023neděle 3. září 2023

 

Zaměstnanci školy

   Seznam zaměstnanců k dispozici zde .

 

Třídnictví ve školním roce 2022/2023

Zde je uvedeno třídnictví pro I. a II.stupeň.

 I. stupeň II. stupeň
      1. A  Mgr. Marelová Jana           6. A  Mgr. Pillerová Jitka
      1. B  Mgr. Šmelcová Pavla           6. B  Mgr. Dolejšková Alena
      1. C  Mgr. Kabátová Ilona         6. C  Mgr. Bašová Miriam
      2. A  Mgr. Pospíšilová Věra           7. A  Mgr. Koutníková Dominika
      2. B  Mgr. Wegschmiedová Hana         7. B  Mgr. Kadlecová Štěpánka
      2. C Mgr. Vavříková Magdalena         7. C  Mgr. Kotalíková Irena
      3. A  Mgr. Zelenková Andrea          8. A  Mgr. Šimečková Jana
      3. B  Mgr. Syrovátková Eva         8. B  Mgr. Soldátová Lenka
      3. C  PaedDr. Kolářová Iva         8. C  Mgr. Řehořová Martina
      4. A  Mgr. Kahounová Jana         9. A  Mgr. Honzíková Miroslava
      4. B  Mgr. Pešičková Martina          9. C  Mgr. Palusová Veronika
      4. C  Mgr. Finková Kamila         
      5. A  Mgr. Škochová Ludmila          
      5. B  Mgr. Koutníková Miroslava          
      5. C  Mgr. Bezoušková Jitka          
                 

 

Konzultační hodiny

 I. stupeň  
      Mgr. Pospíšilová Věra        Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Wegschmiedová Hana          Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Vavříková Magdalena        Středa 14:00 - 15:00
      Mgr. Zelenková Andrea           Středa 14:00 - 15:00
      Mgr. Syrovátková Eva        Úterý 14:00 - 15:00
      PaedDr. Kolářová Iva        Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Kahounová Jana        Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Šmelcová Pavla        Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Finková Kamila        Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Huďová Veronika         Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Koutníková Miroslava          Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Kabátová Ilona         Úterý 15:00 - 16:00
      Mgr. Marelová Jana           Čtvrtek 14:00 - 15:00 
      Mgr. Pešičková Martina         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Bezoušková Jitka         Úterý 14:00 - 15:00

 

 II. stupeň  
      Mgr. Bašová Miriam         Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Bejšovec Lukáš         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Bulínová Kristýna         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Koutníková Dominika         Úterý 15:00 - 16:00
      Mgr. Kadlecová Štěpánka           Úterý 15:00 - 16:00, Čtvrtek 15:00 - 16:00
      Mgr. Kotalíková Hana         Čtvrtek 14:30 - 15:30
      Mgr. Kotalíková Irena         Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Šimečková Jana            Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Palusová Veronika         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Soldátová Lenka         Úterý 15:00 - 16:00
      Mgr. Řehořová Martina         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Honzíková Miroslava         Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Palusová Veronika         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Dolejšková Alena         Čtvrtek 15:00 - 16:00
      Mgr. Pillerová Jitka         Úterý 15:00 - 16:00
      Mgr. Machartová Zdeňka          Úterý 14:00 - 15:00
      Mgr. Dvořáková Jitka         Čtvrtek 14:00 - 15:00
      Mgr. Škochová Ludmila         Úterý 14:00 - 15:00
              Heroutová Pavla         Úterý 15:00 - 16:00

  Pro rodiče

  V této sekci naleznete různé formuláře a důležité informace týkající se výuky.

   Přehled vyučovacích hodin - zvoněnístáhnout  

1. hod. 7:50 – 8:35
2. hod. 8:45 – 9:30
3. hod. 9:45 – 10:30
4. hod. 10:40 – 11:25
5. hod. 11:35 – 12:20
6. hod. 12:25 – 13:10
7. hod. 13:15 – 14:00
8. hod. 14:05 – 14:50

   Umístění tříd:   Umístění tříd v budově školy naleznete zde

 

Zápisy do 1.tříd

    Termíny zápisu budou upřesněny během školního roku.

 

Rozvrhy tříd

    Zde jsou uvedeny týdenní rozvrhy jednotlivých tříd pro školní rok 2022/2023.  

 I. stupeň 1. A 1. B 1. C 2. A 2. B 2. C 3. A 3. B 3. C 4. A 4. B 4. C 5. A 5. B 5. C
II. stupeň 6. A 6. B 6. C 7. A 7. B 7. C 8. A 8. B 8. C 9. A 9. B        
 

Přijímací řízení


Informace doplníme během školního roku.