Otevírací doba školní družiny:

6:30 - 7:45 a 11:00 - 16:30

žáci 1. třídy

Vychovatelka: Pavlína Kramperová
email: p.kramperova@zsmilevsko.cz

Vychovatelka: Mgr. Aneta Vratislavská
email: a.vratislavska@zsmilevsko.cz

žáci 2. třídy

Vychovatelka: Ivana Nováková
email: i.novakova@zsmilevsko.cz

žáci 3. až 5. třídy

Vychovatelka: Dita Hejná
email: d.hejna@zsmilevsko.cz

Další vychovatelky:

Markéta Říhová

Školní klub

Vychovatelka: Bc. Ivana Dlouhá

Zápisový lístek:
   Informace k provozu:

Leden ve školní družině a školním klubu

A zase se nadělovalo! V prosinci to byla nadílka sněhová a v lednu hned po prázdninách nás čekala nadílka od Ježíška. V každém oddělení jsme si mohli rozbalit a vyzkoušet spoustu nových her a stavebnic a my za to Ježíškovi moc děkujeme. Duchem se v lednu přes všechna oddělení nesla zimní nálada, i když venku to na zimu vůbec nevypadalo. Povídali jsme si alespoň o zemích, kde je sněhu dost, takže víme, kde je Arktida i Antarktida. Přidali si k tomu Grónskou písničku od J. Nohavici. Pak jsme se vráceli do českých luhů a hájů, kde bychom poznávali stopy zvířat ve sněhu, kdyby tedy nějaký byl. My to zvládli tedy teoreticky na papíře. A tancovalo se a zpívalo a malovalo a tvořilo….. takže veselo bylo.

Více fotografií zde