Otevírací doba školní družiny:

6:30 - 7:45 a 11:00 - 16:30

žáci 1. třídy

Vychovatelka: Pavlína Kramperová
email: p.kramperova@zsmilevsko.cz

Vychovatelka: Mgr. Aneta Vratislavská
email: a.vratislavska@zsmilevsko.cz

žáci 2. třídy

Vychovatelka: Ivana Nováková
email: i.novakova@zsmilevsko.cz

žáci 3. až 5. třídy

Vychovatelka: Dita Hejná
email: d.hejna@zsmilevsko.cz

Další vychovatelky:

Markéta Říhová

Školní klub

Vychovatelka: Bc. Ivana Dlouhá

Zápisový lístek:
   Informace k provozu:

Listopad ve školní družině a školním klubu

Tak jsme toho sv. Martina přeci jen uprosili, a i když se zpožděním, tak k nám na konci listopadu dorazil. Velká změna oproti měsícům září a říjnu!
Věnovali jsme mu čas povídáním o něm, naučili se básničky a samozřejmě výtvarně ztvárňovali. Před tím jsme ale nezapomněli zapálit svíčku za ty, co už nejsou mezi námi a připomněli si tak Svátek všech zesnulých neboli Dušičky.

V II. oddělení byla v měsíci listopadu hlavním tématem voda, která je nezbytná pro náš život. V environmentálním programu Studánky víly Rozárky se s tímto tématem budeme setkávat postupně celý rok a budeme  „otevírat“ jednotlivé studánky. Ta první byla „Studánka věčné vody“ a my se tak seznamovali s tím, že voda nemizí, ale různě se proměňuje a v přírodě koluje. Říkáme tomu koloběh vody. Pohádka O mráčku nám o tom hezky vyprávěla. Pak jsme vodu poslouchali v různých zvukových ukázkách a rozeznávali ji a nakonec se nám v družině objevilo i moře.

V klubu si povídali o 17. listopadu a věnovali tomu čas v pracovních listech. Také si vyzkoušeli, jak fungují bee boti a ozoboti.
No a poslední listopadový týden jsme se pomalinku začali připravovat na příchod Adventu a doby předvánoční.

Více fotografií zde