Aktivity družina - Duben 2022

„My jsme nepřipravili žádné dárky pro budoucí prvňáčky “……….“ Aprííííííííl “. Přesně, apríl, kterým jsme se bavili v pátek 1. 4. byl opravdu aprílový, protože my už byli ve velkých přípravách pro naše budoucí prvňáčky, kteří se k nám přišli podívat 8. a 9. 4. a družina pro ně připravila dárkovou taštičku.

A z velkých příprav pro prvňáčky jsme skočili rovnu do velikonoční nálady a tvoření, takže o zábavu nouze nebyla. A ještě nám k tomu přálo počasí a my tak mohli trávit hodně času společně venku. Co dodat? Duben jak malovaný! I velikonoční králíček přihopsal na naší zahradu a zanechal malé překvapení.

A to nebylo poslední překvápko, protože žáci 9. ročníků nás pozvali před Čarodějnicemi na školní zahradu, kde nám opekli buřty a připravili si pro nás pár sportovních disciplín. Čarodějnická nálada u nás tak panovala celý týden. S tvořením, rébusy, kvízy, pohádkami a písničkami jsme v jednotlivých odděleních nešetřili.

A už jste viděli ty naše stavby z dřevěných kostek? Jsou u nás velice oblíbenou činností a jsou dokonalejší a dokonalejší.