21. 5. 2021 Organizace školy v týdnu od 24. – 28. 5. 2021

S radostí vám oznamujeme, že od nastávajícího pondělí se sejdeme v plném počtu na „půdě“ naší školy.
Dle nařízení vlády se od 24. 5. mohou prezenční výuky účastnit všechny ročníky.
Testování bude probíhat pouze 1x týdně vždy v pondělí. 1. ročník se bude testovat v tělocvičně, ostatní žáci ve svých kmenových třídách. V budově je nutné nosit chirurgickou roušku (nebo respirátor), při zachování rozestupů si ji mohou venku žáci sundat.
Výuka bude probíhat dle rozvrhu platného od začátku školního roku. U 2. stupně došlo ke změnám v rozvrzích. Změny jsou vyznačeny červeně.
Ve třídách  VI. B a VI. C bylo po čtvrtečním testování 8 testů s pozitivním výsledkem. V současné době již má 6 žáků výsledky PCR testů a jsou negativní. Ještě čekáme na výsledky testů 2 žáků, kteří byli testování až dnes. Poslední dva výsledky by nám měly být známy do sobotního dopoledne. Třídní učitelky budou poté informovat žáky těchto tříd, zda se budou moci i oni zúčastnit prezenční výuky, nebo zda bude výuka probíhat distančně.

Dále žádáme žáky nebo rodiče, aby vrátili nejpozději do pátku 28. 5. 2021 v kanceláři zapůjčenou techniku – iPady a notebooky.