31. 10. 2020 Informace pro školy o vydání krizového opatření vlády

Dobrý den, 

   v příloze naleznete přehled opatření, které vláda schválila na svém pátečním zasedání. Doufejme, že se brzy dozvíme, jak si domluví ministerstvo školství s ministerstvem zdravotnictví na harmonogramu  postupných uvolňování opatření ve školství.

Naše škola je dle pokynu hejtmanky JčK ze dne 13. 10. 2020 určena jako škola k zajištění vykonávání péče o děti vybraných skupin pracovníků (krizová škola). Rozhodnutím vlády byly rozšířeny skupiny pracovníků, které mohou své děti do naší školy umístit (naleznete v příloze).

  V případě zájmu o umístění dětí do naší školy kontaktujte ředitele na tel. 775 700 060. Činnost dětí během dne je rozdělena na volnočasové aktivity, které se střídají se vzdělávacími aktivitami. Děti plní zadané úkoly v rámci distanční výuky. K tomu mají možnost využít ICT techniku naší školy iPady, notebooky. Pro děti je zajištěno stravování. Provozní doba je stanovena od 7 - 15 hodin, ale v případě potřeby je možno dobu upravit. Před nástupem dítěte je potřeba vyplnit přihlášku, kterou naleznete v příloze této aktuality. Jsme připraveni Vám pomoci.