Otevírací doba školní družiny:

6:30 - 7:45 a 11:00 - 16:30

žáci 1. třídy

Vychovatelka: Pavlína Kramperová
email: p.kramperova@zsmilevsko.cz

Vychovatelka: Mgr. Aneta Vratislavská
email: a.vratislavska@zsmilevsko.cz

žáci 2. třídy

Vychovatelka: Ivana Nováková
email: i.novakova@zsmilevsko.cz

žáci 3. až 5. třídy

Vychovatelka: Dita Hejná
email: d.hejna@zsmilevsko.cz

Další vychovatelky:

Markéta Říhová

Školní klub

Vychovatelka: Bc. Ivana Dlouhá

Zápisový lístek:
   Informace k provozu:

Březen ve školní družině a školním klubu

Tento měsíc byl plný zajímavých dní. Na začátku měsíce jsme vyráběli drobné dárky k MDŽ, připomínali si měsíc knihy, čekali jsme na první jarní den, mluvili o vodě, která měla svůj mezinárodní den 22. 3. a připomínali si její důležitost v našich životech, vyráběli a šili drobné velikonoční výrobky, protože svátky jara připadly tento rok na konec března a ke konci měsíce jsme začali připravovat dárkové taštičky k zápisu pro budoucí prvňáčky. II. oddělení si v rámci programu Les ve škole vzalo na očekávané jaro lupy a šlo pátrat po probouzejícím se životu na zahradu. Vskutku zajímavé pozorovat pro nás „mikrosvět“ tam dole v trávě, skulinách a stromech. A pár dní na to, když začala rozkvétat zahrada, jsme vzali košíček a šli si ke svačině natrhat bylinky. Výtečné sedmikrásky, fialky, list pampelišky, pažitku a kopřivu, z které jsme si uvařili čaj. Už jste také zkusili „ochutnat jaro?“ Moc nám ve družině chutnalo!

Více fotografií zde