Týdenní plány 2021

ukoly

Na této stránce naleznete týdenní plán učiva pro jednotlivé třídy popř. ročníky. Třídní učitelé s Vámi budou dále komunikovat prostřednictvím emailových adres. Žáci druhého stupně budou sledovat i svůj školní email.

Prosíme všechny rodiče, aby na domácí samostudium svých dětí dohlíželi - za tuto spolupráci děkujeme. V případě potřeby komunikujte s učiteli e-mailem. Pro případné dotazy pište na emaily vyučujících uvedené zde a v sekci Školní rok 2020/2021 - Zaměstnanci školy.

Úkoly na školní týden 17. 5. - 21. 5. 2021

• Žluté políčko v rozvrhu znamená on-line výuku. Odkaz na připojení zašle žákům vyučující tohoto předmětu
  • Bíle políčko v rozvrhu znamená, že se žáci vzdělávají sami dle zadaných úkolů, popř. bude upřesněno vyučujícím

7. ročník

7. A - Týdenní plány

7. A - Rozvrh on-line výuky

7. B - Týdenní plány

7. B - Rozvrh on-line výuky

8. ročník

8. A - Týdenní plány

8. A - Rozvrh on-line výuky

8. B - Týdenní plány

8. B - Rozvrh on-line výuky

8. C - Týdenní plány

8. C - Rozvrh on-line výuky

V případě zájmu je zde i odkaz na archiv předchozích týdenních plánů.

Archiv týdenních plánů