18. 05. 2026 Atletický čtyřboj

Dnes se zástupci naší školy zúčastnili atletického čtyřboje v Písku. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, ve kterých žáci naší školy dosáhli skvělých výsledků. Mladší žáci a žákyně obsadili celkově druhé místo a starší žákyně vybojovaly třetí místo.

Mezi jednotlivci zvítězil v kategorii mladších žáků Daniel Král (7.C). V kategorii mladších žákyň získala bronzovou medaili Jana Kolková (7.C). Štěpánka Janouchová (8.B) a Jan Kaleja (8.C) obsadili třetí příčku.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy 🥈🥉🤩