13. 05. 202 McDonald´s Cup

 Už 27. ročník fotbalového turnaje McDonald´s Cup proběhl v posledních dubnových dnech v Písku. V úterý 28. 4.2026 vyrazilo 9 chlapců a 2 děvčata z prvních až třetích tříd na okresní kolo, ve středu pak žáci čtvrtých a pátých tříd. Obě mužstva vyhrála základní skupinu bez ztráty bodu. V dalších zápasech už jim chyběly síly i pomyslné štěstí. Mladší družstvo obsadilo konečné 6. místo, starší kluci skončili na 8. místě.

Naši školu reprezentovali: Janek Jedlička, Šimon Smrt (1.B), Jan Silvestr (2.A), Tobiáš Hladký, Jakub Matoušek, Adam Kroužek (2.B), Šimon Němec, Ondřej Šimeček, Antonín Šťastný (3.B), Vanessa Kolářová, Nela Klukáčková (4.A).

Za starší tým nastoupili: Hynek Koudelka, Ondřej Kabeláč, Jonáš Jedlička (4.A), Hugo Kropáček, Matěj Palus, Oldřich Veselý, Adam Jedlička, Tobiáš Bláha (4.B), Denis Kaleja (5.A), Jiří Švarc (5.B).