V úterý se výběr chlapců z 8. a 9. tříd zúčastnil okresního kola ve fotbale na umělé trávě v Písku. Celkově si vedli skvěle a obsadili 4. místo. Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy. ⚽️🙏