Dne 30. 4. se naše škola již tradičně zúčastnila Poháru rozhlasu v Písku. Soutěžilo se v několika atletických disciplínách, ve kterých naši žáci předvedli skvělé výkony. Celkově jsme obsadili stříbrnou příčku v kategorii mladších žákyň, starších žákyň i mladších žáků.
Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy 🙏😍🥈
























