23. březen 2017 

Fantastický úspěch našich florbalistů na republikovém finále B
Ve středu 22. března se v Praze uskutečnilo republikové finále B (Západ) v Poháru základních škol ve florbale pro žáky 1. stupně ZŠ. Naše škola reprezentovala Jihočeský kraj a v konkurenci mnohem větších měst se vůbec neztratila. Naši skupinu tvořily týmy: Gepardi (Praha Chodov), Kozlové (Kolín), Seventeam.cv (Chomutov). První zápas jsme zahájili s týmem Seventeam. Po několika minutách jsme vedli 2 : 0 a zdálo se, že zápas máme pevně v rukách. Opak byl ale pravdou. Po několika našich chybách jsme rázem prohrávali 2 : 3. I přes veškerou snahu jsme zápas prohráli 3 : 5. Do druhého zápasu jsme nastupovali s Gepardy. Ačkoli gepardi jsou v přírodě mnohem rychlejší, v tomto zápase jsme jako panteři prokázali taktiku a nasazení a vyhráli jsme největším rozdílem na turnaji 11 : 2. To se později ukázalo jako velmi důležité. Poslední zápas s Kozly byl zápasem, který přinesl vyrovnanou hru po všech stránkách. V závěrečné infarktové situaci za stavu 4 : 3 jsme přežili díky několika vynikajícím zákrokům Adama přesilovku soupeřů, a pak několik desítek sekund power play. Při něm jsme se nám podařilo zpečetit naše vítězství gólem do prázdné branky na 5 : 3. A byli jsme vítězové skupiny s přímým postupem do semifinále. V semifinále jsme se utkali s týmem 4. ZŠ Kladno. Tým Kladna se domníval, že by mohl uspět, ale kluci mu nedali šanci. Za stavu 1 : 1 jsme ukázkově rozehráli standardní situaci a Dan se nekompromisně trefil. Po chvíli jsme ještě tento stav navýšili o jeden gól a zápas jsme dotáhli do vítězného konce 3 : 1. A bylo tu finále ze ZŠ Lesní Liberec. Finále nezačalo dobře, po několika sekundách jsme neudrželi nejlepšího hráče Liberce, který se obtočil kolem našeho obránce a dával do horního rohu na 1 : 0. Soustředili jsme zbytky sil, které nám zbývaly, a po chvíli se nám podařilo srovnat na 1 : 1. Za stavu 3 : 2 nám chybělo trochu štěstí, kdy pěkná rána Dana trefila tyč liberecké branky. Z následného protiútoku jsme dostali gól, na který jsme již nedokázali odpovědět. Ale fantastické 2. místo na turnaji nás posunulo do národního finále, které se uskuteční 21. 4. ve sportovní hale Sparty Praha. Na turnaji se střetneme s týmem Liberce, Kolína, dvěma týmy Znojma a Dobrušky. Cestu k úspěchu od okresu až po republiku si prokousal tým ve složení: Adam Hejný, Michal Říha, Dominik Fábera, Šimon Klíma, Daniel Dolejš, Jan Bejšák, Karel Čunát, Antonín Klatovský a Vlastimil Blažek. Nebyli bychom asi tam, kde teď jsme, kdyby nám při přípravě, ale hlavně při turnajích, s taktikou a motivací nepomohl nezištně pan Lukáš Dolejš, trenér florbalového oddílu Došwich.
No, a 21. 4. si to pojedeme užít!!!!!! MH
Článek o průběhu finále naleznete na Liberec králem Čech. Korunní princové pochází z Milevska a Kolína
Výsledky z republikového finále naleznete na Výsledky turnaje - finále B


  

    


  20. březen 2017 

Naši žáci recitují
Dne 7. března se v Písku uskutečnila soutěž v recitování a i naše škola měla mezi soutěžícími svá želízka v ohni - Nikola Šímová, Monika Stehlíková a Kateřina Kouklová se představily s nacvičenými texty a v silné konkurenci rozhodně ostudu neudělaly. Nejlépe se umístila Kateřina Kouklová, která se ve své kategorii dostala mezi 5 nejlepších recitátorů. O týden později se 5 žáků z naší školy (Monika Stehlíková, Amálie Klatovská, Kateřina Kouklová, Matouš Pinc, Šárka Štvánová) pokusilo vykouzlit dobrou náladu členům Senior klubu ZVVZ na setkání jubilantů. Doufáme, že se nám záměr podařil.


  

    


  15. březen 2017 

Výuka s iPady v mateřských školkách
To, že nejsou tablety pouze k zábavě, si mohly vyzkoušet děti - předškoláčci z MŠ Skřítci Zbelítov, MŠ Sluníčko, MŠ Kytička a MŠ Pastelka. Děti si mohly za spolupráce žákyň 8. B vyzkoušet řadu aplikací, kde prokázaly svůj postřeh, představivost, psaní, matematické znalosti, puzzle a další. Šlo jim to dobře a "výuka" je moc bavila.


  

    


Další fotografie z "výuky" nejdete ve fotogalerii 2016_17_28_MŠ_iPady

  13. březen 2017 

Výtvarná výchova v 5. B - linoryt
V rámci výtvarné výchovy si žáci v 5. B mohli vyzkoušet i jednu z grafických technik - linoryt. Práce s rydly i samotný tisk na grafickém lisu byl pro děti zajímavou zkušeností. Tato grafická technika děti velmi bavila a výsledky jejich práce jsou opravdu povedené.


  

    


Další fotografie z tisku linorytu nejdete ve fotogalerii 2016_17_27_Linoryt

  13. březen 2017 

Jééé, indiáni!!!
A kdo jsou vlastně ti indiáni? Kde a jak žili? Existují ještě? Chodí taky indiánské děti do školy? Chodí! Na naší škole jich bylo počátkem března na šedesát … V prvních třídách totiž propuklo indiánské tažení. Indiánské téma provázelo děti celé dopoledne. Prvňáčci se za indiány dokonce i převlékli, aby iluze „tažení“ byla dokonalá.


  

  


Další fotografie z nájezdu indiánů na školu nejdete ve fotogalerii 2016_17_27_Indiani

  13. březen 2017 

Mezinárodní matematická soutěž Pangea
V uplynulých dnech se téměř sto žáků 4. – 9. ročníku zapojilo do mezinárodní matematické soutěže Pangea. Tato soutěž vznikla v roce 2007 v Německu a rozšířila se již do 18 evropských zemí. V tomto školním roce je zaregistrováno téměř 553 000 žáků, v České republice se této soutěže účastnía asi 32 200 žáků. Každý žák je registrovaný a vedený pod speciálním Pangea kódem, řeší celkem 15 úloh po dobu 45 minut. Materiály dodává školám Pangea tým, který také vyhodnocuje odpovědi a statisticky je zpracovává. Cílem soutěže je motivovat žáky, podporovat jejich vztah k matematice a ukázat jim její důležitost a spojitost s každodenním životem.


  

    


  7. březen 2017 

Okresní kolo olympiády z chemie
V pátek 3. března proběhlo na naší škole okresní kolo olympiády z chemie. Soutěž má dvě 90 minutové části - teoretickou a praktickou. Náš zástupce v soutěží Vojtěch Bečka obsadil pěkné 4. místo. Děkujeme za reprezentaci školy.
Celkové výsdledky olympiády neleznete zde.


  

    


  1. březen 2017 

Nové číslo Školních listů
A máme tu nové číslo Školních listů, kde na Vás čeká:
- křížovka
- svátek sv. Valentýna
- srdce s láskou darované
- ze světa automobilů - Tatra 87
- tanky - Tiger I
- novinky z filmového, hudebního a tanečního světa
- masopust - Milevské maškary

Nové číslo Školních listů naleznete na tomto odkazu Školní listy 2_2017.

  1. březen 2017 

Přehled akcí na měsíc březen 2017
Z akcí, které učitele a žáky čekají v měsíci březnu, vybíráme:
- od 1. března nastupuje nová paní asistentka pedagoga Ivana Kalinová
- v pátek 3. března jsme společně s DDM Milevsko organizátory okresního kola chemické olympiády
- 6. 3. je to tradiční návštěva českobudějovického planetária pro 3. třídy
- 7. 3. recitační soutěž v Centru kultury města Písek
- 22. 3. se pokusíme udělat zázrak a postoupit v turnaji v Praze ve sportovní hale na Děkance z republikového finále B ve florbale do celkového finále
- 23. 3. okresní kolo fyzikální olympiády
- a mhoho dalších akcí

Celkový přehled březnových akci naleznete na tomto odkazu Akce březen 2017.

  28. únor 2017 

Preventivní program Veselé zoubky
V pondělí 27. února navštívila naše prvňáčky Zoubková víla, která spolu se svým pomocníkem Zoubkovým skřítkem hravou formou dětem vysvětlila, jak si správně čistit zoubky. Děti si mohly vyzkoušet techniku správného čištění chrupu, a také se seznámily se zásadami správné péče o chrup. Všechny děti na závěr dostaly dáreček, který obsahoval přípravky pro dentální hygienu. Dík za tuto akci, která na naší škole probíhá již řadu let, patří dm drogerie markt s.r.o.
Více informací o tomto projektu můžete nalézt na Veselé zoubky.


  

    


Další fotografie najdete ve fotogalerii:
2016_17_26_Vesele_zoubky

  27. únor 2017 

Prvňáčci kuchtili
V hodinách prvouky poznáváme jednotlivé části těla, učíme se pečovat o svoje zdraví, seznamujeme se se zásadami zdravé výživy. Během posledních dvou týdnů jsme si ukazovali svačiny a hodnotili jsme jejich složení. S radostí musíme konstatovat, že postupem času převažovaly zdravé potraviny nad méně zdravými či dokonce nezdravými. V pátek před prázdninami jsme se vypravili do školní kuchyňky a z přinesených potravin si vyrobili zdravou svačinu. Kuchtění jsme si užili a po odvedené práci si i pochutnali.


  

    


Další fotografie najdete ve fotogalerii:
2016_17_25_Kuchtění

  20. únor 2017 

Lyžařský výcvikový kurz
Již tradičně jsme vyrazili do Horní Vltavice na lyžařský kurz. První den jsme se ujistili, že ty lyže pěkně zlobí. Ale brzy jsme nad nimi za pomoci učitelů vyzráli a nic nestálo v tom, abychom jsme se mohli zdokonalovat na těžším svahu. Počasí přálo, sněhové nadílky bylo dost a my jsme si mohli užít i krásných pádů na běžkách. Na konci kurzu jsme při závodech ukázali, že obě techniky zvládáme a těšíme se na to, až to budeme moci ukázat rodičům, třeba o jarních prázdninách na Monínci.


  

    


Další fotografie z lyžařského kurzu najdete ve fotogalerii:
2016_17_24_LVK_2017

Krátké video z lyžařského kurzu:


  20. únor 2017 

Svatba nanečisto
Svátek zamilovaných připadá na 14. února a kdy jindy si vyzkoušet svatbu nanečisto než právě na Den svatého Valentýna? Žáci 6. B si v tento den vyzkoušeli, jak takový svatební obřad probíhá, protože hlavními aktéry byli samotní žáci. V občanské výchově, která se žáky snaží připravit na různé životní situace, je dokonce téma "manželství" zařazeno do učebních osnov, a proto kromě simulace civilního sňatku nechybělo vyplňování a podepisování oddacího listu, házení svatební kytice či první společný tanec novomanželů. Pro velký úspěch si průběh svatebního obřadu vyzkoušela 17. února i třída 6. A - na fotky z obou svateb se můžete podívat na našich webových stránkách.


  

    


Další fotografie ze svatebních obřadů najdete ve fotogalerii:
2016_17_25_Svatba

   18. únor 2017 

Jarní prázdniny
V termínu od 20. 2. 2017 do 25. 2. 2017 mají žáci jarní prázdniny.
Přejeme všem žákům i rodičům jejich pěkné prožití a k výuce se opět sejdeme v pondělí 27. 2. 2017.

   7. únor 2017 

Jazykové kurzy pro seniory s vnoučaty
DDM Milevsko bude pořádat kurzy anglického a německého jazyka pro senoiry s vnoučaty. Kurzy budou probíhat na naší škole a výuku povedou naši zkušení učitelé cizích jazyků.
Více informací naleznete na tomto odkazu Informace o jazykových kurzech.
Další informace k obsahu kurzů můžete přečíst Zde.
No, a pokud se rozhodnete, vyplňte tuto Přihlášku.
Odevzdejte do DDM nebo ve škole. Budeme se těšit.


  

  6. únor 2017 

Výsledky didaktických soutěží - olympiády z ČJ, Ma a Dě
V lednu a v únoru se rozběhla první okresní kola olympiád. Jako každoročně se naše škola účastní všech těchto soutěží. Děkujeme všem žákům, kteří se soutěží učastní, a učitelům děkujeme za jejich přípravu.
Známe již výsledky ze tří okresních kol olympiád:
1. Dne 16. 1. 2017 proběha Olympiáda z dějepisu, výsledky naleznete zde.
2. Dne 22. 1. 2017 proběha Olympiáda z matematiky 5. a 9. tříd, výsledky naleznete zde. Kristýna Masopustová obsadila úžasné 2. místo.
3. Dne 2. 2. 2017 proběha Olympiáda z českého jazyka, výsledky naleznete zde. Denisa Krupková obsadila krásné 4. místo.

  3. únor 2017 

Nové číslo Školních listů
Žáci 8. ročníků s paní učitelkou Dvořákovou připravili nové číslo Školních listů,
co na Vás čeká:
- křížovka
- florbalová škola - základní postoj
- ze světa automobilů - Škoda Sagitta
- gaming (herní) doplňky
- novinky z filmového a hudebního světa
- ze světa vojenské techniky - tanky
- Fríský kůň
- náš příspěvěk do soutěže Srdce s láskou darované

Nové číslo Školních listů naleznete na tomto odkazu Školní listy 2017.

  3. únor 2017 

Přehled akcí na měsíc únor 2017
Z akcí, které žáky čekají v měsíci únoru, vybíráme:
- v měsíci únoru proběhne řada olympiád - z českého jazyka, zeměpisu, chemie (tato olympiáda se již tradičně uskuteční na naší škole) a konverzační soutěž
v německém jazyce
- 11. 2. odjíždí žáci 7. tříd na lyžařský výcvikový kurz do Horní Vltavice
- i když termín letošních Milevských maškar nešťasně vyšel na jarní prázniny
(25. 2.), pokusíme se s dětmi akce účastnit

Celkový přehled únorových akci naleznete na tomto odkazu Akce únor 2017.

   3. únor 2017 

Florbalové žně - další výhra v krajském kole a postup do národního finále!!!
Ve středu 1. 2. 2017 se v Soběslavi uskutečnilo krajské kolo Poháru základních škol ve florbalu žáků 1. stupně. Náš tým Panterů ve složení Daniel Dolejš, Dominik Fábera, Šimon Klíma, Michal Říha, Jan Bejšák, Antonín Klatovský, Vlastimil Blažek, Karel Čunát a Adam Hejný nenašel na turnaji přemožitele a po soustředěném výkonu postoupil do národního finále západ, které se uskuteční 22. 3. 2017 v Praze ve sportovní hale Na Děkance. Michal Říha byl vyhlášen jako nejlepší brankář turnaje. Všechny výsledky z krajského turnaje si můžete prohlédnout na webu Český florbal - Pohár základních škol. Děkujeme klukům za reprezentaci školy a panu Dolejšovi a paní učitelce Syrovátkové za koučování týmu během turnaje.


  

    


Další fotografie z turnaje ve fotogalerii: 2016_17_23_Florbal1

  29. leden 2017 

Informace pro rodiče
Dle organizace školního roku 2016/2017 končí výuka 1. pololetí v úterý 31. 1. 2017. V tento den bude žákům vydán výpis z vysvědčení. Předání výpisu bude pro žáky 1. stupně 4. vyučovací hodina a vyučování končí v 11:25 hod. Žáci 2. stupně obdrží výpis 5. vyučovací hodinu a vyučování končí ve 12:20 hod. Ve středu 1. 2. 2017 a ve čtvrtek 2. 2. 2017 probíhá vyučování dle rozvrhu hodin. Jednodenní pololetní prázdniny budou v pátek 3. 2. 2017.

  28. leden 2017 

Republikové finále "B" ve florbalu
V pátek 27. 1. 2017 jsme odjížděli do Plzně na republikové finále ve florbalu. Našimi soupeři byly týmy Kladno (Středočeský kraj) a Klatovy (Západočeský kraj). Po proběhlém rozlosování jsme hráli až 2. zápas. V prvním zápase nastoupilo Kladno a Klatovy. Oba soupeře jsme si tedy mohli prohlédnout v akci, družstva hrála velmi tvrdě a hlavně v družstvu Kladna byli dva tři hráči, kteří svou technikou a fyzickými předpoklady byli takřka od míčku neodělitelní a když, tak pouze za cenu faulu. Zápas skončil 4 : 1 pro Kladno. V druhém zápase nám bylo soupeřem družstvo Klatov. První třetina byla velmi vyrovnaná, skóre se rychle měnilo, dokonce jsme vedli i 2 : 1. Zlom utkání nastal na konci druhé třetiny, kdy se nám za nepříznivého stavu 5 : 3 nepodařilo, i přes veškerou snahu, dobrou kombinaci a řadu šancí, vstřelit kontaktní gól. Naopak jsme inkasovali na 6 : 3. Poslední třetinu jsme už hráli na útok, ale soupeř se zatáhl do obrany, takticky zdržoval, fauloval a kazil nám kombinaci. Zápas nakonec skončil 7 : 3 pro Klatovy. V posledním zápase jsme nastoupili proti favorizovanému Kladnu. V první třetině na nás hráči Kladna nastoupili. Nadařila se nám kombinace, nemohli jsme se dostat do hry. Fyzickou vyspělost Kladna jsme museli zastavovat často za cenu faulů. To přineslo několik vyloučení a po první třetině jsem prohrávali hrozivých 5 : 0. V druhé a třetí třetině jakoby za nás nastoupilo jiné mužstvo. Naše kombinace se zlepšila, soupeři naopak odešla a i individuální vyspělost jim nebyla nic platná. Podařilo se nám vstřelit tři góly (bylo to 5 : 3) a soupeř nejednou znejistěl, vypadl z rytmu. Byli jsme v laufu a kluci hráli jako o život, šance stíhala šanci. Bohužel opět se nám nepodařilo vstřelit kontaktní gól a jeden ze soupeřovým nejlepších hráčů po ukázkové individuální akci nechytatelně trefil do levého horního rohu naší brány. Už jsem neměli čas ani sílu na další odpověď. A tak zápas skončil 6 : 3 pro Kladno, ale tento výsledek vůbec neodráží situaci při zápase, kdy jsme dvě třetiny byli jasně lepším týmem. Z republiky odvážíme 3. místo, ale za předvedený výkon se nemusíme vůbec stydět. Děkuji všem hráčům, kteří se v okrese, kraji i na republice podíleli na reprezentaci školy.
Krátké video z turnaje:  

  24. leden 2017 

Sbírka na pomoc dětem
Již několik let spolupracujeme s několika prověřenými fondy, kterým pomáháme při organizování sbírky na získávání finančních prostředků, např. pro vybavení dětských zdravonických zařízení či při výchově koní pro hypoterapii. V listopadu a v prosinci proběhla sbírka pro Fond Sidus formou prodeje pěkných náramků. O náramky byl takový zájem, že jsme museli fond požádat o zaslání další dodávky. Celkově v obou sbírkách jsme fondu předali 5950,- Kč. Děkujeme všem rodičům a dětem za podporu dobré věci. V přílohách předkládáme potvrzení o převzetí finannčních částek fondem a certifikáty, které fond udělil škole, ale především všem, kteří přispěli.


  

    


  13. leden 2017 

Srdce z lásky darované
Minulý rok jsme se účastnili soutěže Srdce s láskou darované, která podporuje základní lidské hodnoty. Vyrobili jsme srdíčka, která jsme věnovali Pavlu Hejhalovi, jehož velmi obdivujeme, a milevskému psímu útulku a lidem, kteří se o něj starají, protože jejich práci oceňujeme. Mimo těchto srdcí, která jsme zaslali do soutěže, jsme vyrobili a darovali i další srdce organizacím či jednotlivcům, např. do DPS Milevsko. Na tomto odkazu Srdce z lásky darované si můžete naše práce prohlédnout a přečíst si doprovodné texty k nim. Pokud se Vám budou líbit, můžete nám věnovat i svůj hlas.


  

    

    


Další fotografie z výroby a předávání srdcí najdete ve fotogalerii:
2016_17_22_Srdce

  12. leden 2017 

Sportovní úspěch - naši florbalisté vyhráli krajské kolo v Kaplici
Včera 11. 1. naše mužstvo žáků 8. a 9. tříd odjíždělo do Kaplice na krajské kole ve florbale. Již výkon v okresním kole dával naději, že i na kraji bychom mohli dosáhnout dobrého umístění. Našimi soupeři ve skupině byla mužstva ZŠ Soběslav, ZŠ Školní Kaplice a ZŠ Fantova Kaplice. Nastoupili jsme hned do pvního zápasu turnaje a naším soupeřem bylo mužstvo Soběslavi. Na hráčích byla vidět ještě nervozita, ale přesto se nám podařilo vyhrát 1 : 0. Ve druhém zápasu jsme se již rozehráli a ZŠ Školní jsme přehráli 5 : 0. Již v této chvili jsme měli zajištěn postup do semifinále. V posledním zápase ve skupině jsme hráli ze ZŠ Fantova Kaplice. Zápas jsme začali velmi dobře a po 10 minutách jsme vedli   3 : 0. Pak ale chybou několika špatných rozehrávek a nedůsledného bránění bylo rázem 3 : 3, tak i zápas skončil. V semifinále nás čekal soupěř z Kardašovy Řečice, kterého jsme přehráli rozdílem jednoho gólu 1 : 0, a byli jsme ve finále!!! Finálové utkání bylo pikantní tím, že jsme se potkali s týmem ZŠ Máj České Budějovice, v kterém nastoupili naši bývalí žáci - Adam Kotrba v bráně a Jakub Stejskal v útoku. Finále jsme plně ovládli, ani fyzická převaha a nasazení soupeřů nastačila na kombinační hru našeho týmu. Konečný výsledek 5 : 0 byl jednoznačný úspěchem a otevřel nám cestu do republikového finále B, které se bude konat 27. 1. 2017 v Plzni za účasti nejlepších týmů z krajů Jihočeského, Středočeského a Západočeského. Tento postup je největším úspěchem našich florbalistů v dosavadní historii školy. Děkujeme za super výkon týmu ve složení: Radek Bican, Martin Dolejš, Petr Dolejš, David Prokop, Lukáš Trojáček, Daniel Hrůza, Matyáš Pátek, Vojtěch Soulek, Vít Hron, Štěpán Pokorný, Vojtěch Bečka a Martin Sedlák. MH


    

    


Krátké video z turnaje:


Další fotografie najdete ve fotogalerii:
2016_17_21_Florbal_kraj

  10. leden 2017 

Čtvrťáci na Hůrkách
Dnes jsme se všichni, a s chutí, v rámci tělesné výchovy vyřádili na sněhu. Pravda, některé "povozy" nám daly co proto. Ten kdo nezvládl techniku sjezdu, musel za nimi i utíkat. Dneska to z kopce jen fičelo.


    

    


Další fotografie z dnešního sáňkování naleznete ve fotogalerii: 2016_17_20_Sáňkování

  5. leden 2017 

Výtvarná výchova ve 4. A trochu jinak
Dnes jsme své obrázky ve výtvarné výchově vytvářeli vleže. Leckdo by mohl namítnout, že se jen tak válíme. Na začátku jsme to brali jako velkou legraci, ale netrvalo dlouho a zjistili jsme, že to není nic jednoduchého. Naše ruka neměla pevnou oporu a naše tahy byly dost nejisté. Ještě, že jsme nemalovali barvami, to bychom byli zmalovaní i my.:-D Výtvory se nakonec podařily.


    

    


Další fotografie z vánočních dílniček najdete ve fotogalerii: 2016_17_19_Vytvarka_4A

  2. leden 2017 

Přehled akcí na měsíc leden 2017
Dobrý den, vítáme Vás v novém roce 2017 a ještě jednou přejeme, ať je úspěšný.
První aktualitou v letočním roce je přehled akcí, které nás čekají v měsíci lednu, na některé bychom chtěli upozornit:
- ve čtvrtek 5. ledna se uskuteční konzultační třídní schůzky - 1. stupeň 14 - 17 hod. a 2. stupeň 15 - 17 hod. Srdečně zveme všechny rodiče!
- v úterý 31. ledna bude zakončeno 1. pololetí školního roku a žáci převezmou výpis vysvědčení, odpolední vyučování odpadá
- v pátek 3. února budou jednodenní pololetní prázdniny

Celkový přehled lednových akci naleznete na tomto odkazu Akce leden 2017.

  27. prosinec 2016 

Přání k Vánocům a do nového roku 2017
Všem rodičům, žákům i pracovníkům školy přejeme krásné prožití vánočních svátků a v novém roce se těšíme na další školní práci.

    


Za vedení školy Mgr. Marie Jelenová a PaedDr. Martin Hrych

  23. prosinec 2016 

Vánoční besídky
Poslední předvánoční den ve škole jsme si pěkně užili. Ve všech třídách převládla předvánoční nálada, všude zněly koledy, jedlo se cukroví a na závěr jsme si dali dárečky. Tak teď už se těšíme na Vánoce a vánoční prázdniny :-).
Fotky ukazují jaká byla vánoční nálada ve třídách 2. B, 2. C a v 5.A.


    

    


Předchozí | Další
 
Poslední aktualizace 01/10 Mkrizik     (c) 2004-2010     1.základní škola T.G.Masaryka Milevsko