24. 3. 2020 - Informace k 2. týdnu domácí výuky – doplnění

Dobrý den,

v tomto týdnu jsme připravili systém, kdy Týdenní plán a Úkoly vidí žáci na webu školy a vypracované úkoly odevzdávají po přihlášení do svého účtu do adresáře Odevzdané úkoly. Předem bych se chtěl omluvit třídám, které tento adresář v pondělí neviděly, ale už by měl být tento technický problém odstraněn, a adresář by měli žáci vidět.

Snažíme se najít nejvhodnější způsob a jednotný systém pro výuku a prosím, berte tento týden takový přechodný, kdy potřebujeme vytvořit, naplnit a spustit aplikaci Učebna (Classroom). Tento model se nám v současné chvíli jeví jako nejlepší a chtěli bychom ho od příštího týdne zažít používat na 2. stupni ve všech předmětech (5. ročníky dobrovolně).  Někteří učitelé již tuto aplikaci  používají. Zadání, materiály i úkoly jsou na jednom místě.

Proto prosím, pokud byste v tomto týdnu nevěděli nebo Vám dělalo problém, jak a kam mají žáci úkoly uložit, neřešte a  použijte klasický způsob zaslání úkolů emailem učitelům.

Pro lepší orientaci na našich školních sdílených discích jsme Vám též připravili jednoduchý návod jak vypnout rychlý přístup, který dělá disky nepřehlednými.